Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Paradyż

Płytki ceramiczne to ponadczasowy i uniwersalny materiał wykończeniowy, który świetnie prezentuje się w niemal każdym pomieszczeniu. A jeśli do tego bierzemy pod uwagę płytki Paradyż, wówczas możemy mieć pewność, że wykończenie będzie z jednej strony efektywne, a z drugiej wyjątkowo trwałe. To rozwiązanie, które sprosta wymaganiom każdego klienta. Bogata ilość kolekcji sprawia, że można znaleźć model idealnie współgrający z każdym stylem aranżacji wnętrza - zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym, minimalistycznym i wzorzystym, spokojnym i pełnym nasyconych, wyrazistych barw.

W naszej ofercie znajdują się zarówno płytki Paradyż gatunek 2, jak i materiały najwyższej jakości. Dostępna tu ceramika może znaleźć zastosowanie przede wszystkim w kuchni i łazience, ale także w przedpokoju, w salonie, na tarasie, balkonie oraz wszędzie tam, gdzie użytkownik chciałby wyłożyć podłogę lub ściany efektownymi płytkami ceramicznymi.

Ceramika Paradyż to gwarancja niebanalnego stylu wysokich parametrów, dzięki którym płytki niezawodnie będą sprawdzać się przez długie lata.

Klinkier
Klinkier
Płytki kuchenne
Płytki kuchenne
Płytki łazienkowe
Płytki łazienkowe
Salon i taras
Salon i taras