Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Opoczno Salonika


Galeria: Opoczno SalonikaOpoczno Salonika

Klasyczne płytki Opoczno Salonika

Jedną z najpiękniejszych serii ceramiki wypuszczonej na rynek jest linia opoczno salonika. Seria ta stworzona z przeznaczeniem dla łazienek w naszych domach szybko zyskała duża popularność oraz przyniosła niebywałe dochody firmie Opoczno. Dzięki swoim niebanalnym, oryginalnym kształtom oraz imitacji prawdziwego kamienia, wiele osób spędzających w łazience długie chwile czuje się jakby za dotknięciem czarodziejskiej różyczki zostało przeniesionych do czasów rzymskich, gdyż właśnie w takiej tonacji i wzornictwie jest utrzymana linia opoczno salonika.

Niebanalna oraz wyrafinowana linia płytek ceramicznych jest inspiracją dla dekoratorów wnętrz, aby swoje projekty łazienek przedstawiali w sposób jak najbardziej zbliżony do czasów starorzymskich, aby klient poczuł się jak mieszkaniec antycznego i wyniosłego państwa rzymskiego. Dzięki dekoracji pięknego i klasycznego wnętrza oferowanego nam przez firmę Opoczno, każdy klient może dobrać coś dla siebie. Od prostych i standardowych wzorów, aż po wymyślne i bardzo krzykliwe stroje z epoki panowania cesarzy rzymskich.

Wiele osób decydujących się na zakup tego rodzaju ceramiki chwali sobie jej praktyczność oraz wygląd, dzięki którym mogą w pełni wykorzystywać piękno tej linii oraz tworzyć niebanalne wzory, które będą odpowiadały ich gustom oraz upodobaniom. Linia opoczno salonika, jak i wiele innych linii firmy Opoczno oferuje nie tylko płytki naścienne ale również płytki podłogowe o bardzo wysokiej odporności na ścieranie oraz kilkanaście różnych wzorów płytek, które ułożone wraz ze standardowymi wzorami bardzo dobrze się komponują i dodają całości niepowtarzalnego charakteru przypominając użytkownikom czasy świetności dawnej cywilizacji rzymskiej. Płytki łazienkowe opoczno salonika wykonane są z najwyższych jakościowo materiałów.