Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Alabastrino


Galeria: Płytki AlabastrinoPłytki Alabastrino

Klasyczne płytki Alabastrino

Wiosna prawie w pełni. Jeżeli zależy Ci na szybkim remoncie łazienki bez angażowania dodatkowej siły roboczej i tym samym pieniędzy- zdecyduj się na zastosowanie płytek alabastrino. Płytki alabastrino do doskonały przykład połączenia ciekawej formy oraz łatwego elementu konstrukcji. Płytki alabastrino na tle innych wyróżniają się niezwykle wysmakowanym dizajnem. Niektórym może on wydać się zbyt prosty, ale nie od dziś wiadomo, że siła tkwi w klasyce.

Płytki alabastrino o delikatnych odcieniach beżu do ścian i brązu do podłogi podkreślą atuty każdego wnętrza. Do tego dyskretnie zaaranżowane oświetlenie z pewnością wydobędzie z nich dodatkowy urok. Wiadomo, że najkorzystniej zaaranżowana łazienka to łazienka w kolorze jasnym, przejrzystym i dyskretnym. W osiągnięciu optymalnego efektu estetycznego płytki łazienkowe alabastrino nie mają sobie równych. Płytki dostępne są nie tylko w formie klasycznej, przejrzystej i gładkiej. Dla zwolenników czegoś więcej, niż prostota przygotowano także płytki alabastrino z elementami dekoracyjnymi, w skład, których wchodzą różne emblematy kwiatowe lub geometryczne.

Dzięki płytkom alabastrino każde, nawet najbardziej niekorzystne pozornie wnętrze zyska na estetycznym wyglądzie. Doskonała przyczepność i łatwość w użyciu gwarantuje, że płytki alabastrino służą latami. Nie warto dłużej zastanawiać się nad podjęciem decyzji wyboru płytek alabastrino, ponieważ wiosna tuż przed nami i niedługo rozpocznie się fala remontów w polskich domach. Dodatkowym plusem są korzystne ceny płytek alabastrino, można także ubiegać się o korzystne rabaty przy zakupie dużej ilości towaru. Jeżeli stawiasz na klasykę w dyskretnie zaaranżowanym wnętrzu i chcesz, aby cieszyło ono wzrok przez jak najdłuższy okres- zdecyduj się na płytki alabastrino. Ich klasa i renoma na rynku mówi sama za siebie.