Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Arkesia


Galeria: Płytki ArkesiaPłytki Arkesia

Płytki Arkesia do nowoczesnych wnętrz

Każdemu z nas zależy na tym, aby życie upłynęło nam we wnętrzach urządzonych z gustem i smakiem. Ilekroć oglądaliśmy ciekawy serial w telewizji, nasz wzrok przyciągały ciekawe wnętrza, urządzone niebanalnie i niezwykłym wyczuciem. Dziś takie rozwiązania są na wyciągnięcie ręki i naszych portfeli. Płytki arkesia zyskują coraz większą rzeszę sympatyków. Duża w tym zasługa zmieniających się trendów i zapotrzebowań rynkowych. W obecnym sezonie bardzo modny jest styl vintage oraz wszelkiego rodzaju zaostrzone geometryczne formy o sporych rozmiarach.

Płytki arkesia doskonale spełniają wymogi obecnych trendów. Jeżeli posiadasz kuchnię lub łazienkę o bardzo dużych rozmiarach i chcesz dopasować do jej wystroju także sporej wielkości elementy ścienne lub podłogowe- płytki arkesia doskonale sprawdzą się w tej sytuacji. Eleganckie połączenie brązów i beży oraz bieli nada niebagatelny ton i wyraz Twojemu wnętrzu sprawiając, ze prozaiczne dotąd czynności będą od tej chwili wykonywane z przyjemnością. Płytki arkesia posiadają także wiele zalet konstrukcyjnych. Wiązania cząsteczkowe wchodzące w ich skład ceramiczny gwarantują ich wysoką wytrzymałość i odporność na uderzenia. Warstwy lakierowane odporne są także na wszelkiego rodzaju odpryski i pęknięcia.

Szorstkie i perforowane powierzchnie spodu płytek arkesia gwarantują szybkie połączenie z klejem i szybkie wiązanie cząsteczek, co sprawi, że przyczepność płytek areksia pozostanie bez zarzutu. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się płytki arkesia o odcieniach grafitowych. Wnętrze, przy dekorowaniu którego użyto tych płytek optycznie sprawia wrażenie większego, do tego pod względem estetycznym jest ozdobą każdego mieszkania, nadaje urok i elegancję. Dzięki płytkom arkesia każde wnętrze nabierze klasy i dobrego smaku.