Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Calle


Galeria: Płytki CallePłytki Calle

Trwałe płytki Calle

Kolekcja firmy Tubądzin, na którą składają się też płytki calle, jest jedną z bardziej odważnych propozycji dla tych, którym znudziło się przebywanie w łazience o jednakowych kolorach i kształtach. W serii tej znajdziemy bardzo oryginalne i przepiękne motywy kwiatowe, które dzięki swoim delikatnym kształtom i niebanalnemu wykończeniu ożywią naszą łazienkę i dodadzą jej niespotykanego charakteru.

Największą innowacją jest wprowadzenie bardzo modnych wzorów, które dzięki swojej żywiołowości oraz wyglądowi dodadzą naszej łazience niepowtarzalnego kształtu oraz dzięki wielkiemu wyborowi kolorystycznemu, umożliwi dobór odpowiednich kolorów jakimi mogą się charakteryzować płytki calle w naszym mieszkaniu lub domu.

Seria tych płytek oferowana przez firmę Tubądzin doda pomieszczeniu oryginalności dzięki modnym akcentom, w które możemy się wyposażyć kupując płytki bądź projektując nasze wnętrze łazienki. Dodatkowo firma Tubądzin oferuje płytki calle w bardzo dobrej cenie jednostkowej, nie tracąc ani trochę na wykonaniu lub wytrzymałości płytek. Seria calle jest odporna na ścieranie co czyni ją odpowiednią do użytkowania wewnątrz łazienek, gdyż wysoka odporność pozwoli na długoletnie i nieprzerwane użytkowanie płytek tej serii.

Firma Tubądzin postawiła również na jakość sprzedawanych produktów, przez co możemy się cieszyć iż nasza łazienka zostanie wyposażona w gatunkowo najlepsze produkty, dostępne na rynku. Bardzo ładnie komponują się płytki dobierane w dużym kontraście, czyli jeżeli na podłogę położymy czarne lub brązowe płytki, na ściany starajmy się położyć płytki jasne takie jak beż lub jasny beż. Dodatkowo można użyć płytek dekoracyjnych do ożywienia wnętrza i nadaniu mu przestrzenności.