Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Hiroe


Galeria: Płytki HiroePłytki Hiroe

Konserwatywne płytki Hiroe

Płytki hiroe należą do kolekcji producenta Paradyż. Zostały stworzone z myślą o łazienkach, gdzie jest ich docelowe przeznaczenie. Płytki można uzyskać w kolorach jasnych, jak beż czy jasny beż oraz w kolorach imitujących kamień, przeważnie w odcieniu rudym bądź jasno brązowym. Największą zaletą płytek jest ich odporność na ścieranie, co pozwala na bez problemu wykorzystać je w łazienkach jako podłoże lub przy umywalkach, czyli tam gdzie najbardziej są narażone na kontakt z siłami, które mogą zniszczyć lub uszkodzić powłokę, którą pokryta jest glazura.

Płytki hiroe występują w dwóch rodzajach. Matowym, przeznaczonym do wykładania mniej widocznych przestrzeni bądź na podłogę oraz szklistych, wykorzystywanych na blaty, półki lub w miejscach najbardziej widocznych, jak przestrzenie koło lustra oraz wanny. Zaleta tej serii jest możliwość wykonania dodatkowych elementów dekoracyjnych, które prezentując się w ogólnym zarysie łazienki dadzą nam efekt charakterystyczny dla łaźni greckich. Możemy również wybrać wzór na płytkach, który w tym przypadku imituje jesienne liście. Jest to bardzo wygodna forma dekorowania płytek, gdyż nie widać na nich zbytnio zabrudzeń, przez co płytki hiroe sprawiają wrażenie zawsze czystych i sterylnych.

Cena płytek hiroe jaką oferuje producent, firma Paradyż, także nie jest wygórowana i może bardzo łatwo konkurować z podobnymi produktami konkurencji, a satysfakcja z posiadania tej serii w łazience na pewno będzie dla klienta zadowalająca. Dodatkowym atutem jest fakt, że gatunek płytek tej serii jest gatunkiem pierwszym co daje najwyższą satysfakcję użytkowania oraz dużą żywotność płytek. Można się również zastanowić nad odpowiednim wyborem fugi, gdzie przy płytkach rudych bardzo dobrze komponuje się fuga biała lub kremowa.