Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Linero


Galeria: Płytki LineroPłytki Linero

Klasyczne płytki Linero

Firma Opoczno wprowadziła w swojej ofercie płytki linero, które dzięki swojej niepowtarzalnej i eleganckiej linii zyskała bardzo dużą popularność wśród klientów, którzy oprócz elegancji i praktyczności cenią dobry gust oraz chcą znaleźć odpowiedni kolor. Seria płytek linero oferuje bardzo bogato zaopatrzone zaplecze kolorystyczne oraz wzornicze, co stawia tą serię jako jedną z najbardziej pożądanych, jeżeli chodzi o firmę Opoczno. Klienci wybierający płytki linero mogą wybierać w nieskończenie wielkiej liczbie wzorów oraz kolorów płytek.

Płytki linero cechuje bardzo dobra odporność na ścieranie, co gwarantuje nam komfort użytkowania oraz zadowolenie przez wiele lat. Jeżeli zaś chodzi o wybór kolorystyczny, płytki tej serii są praktycznie dostępne w każdym możliwym kolorze, a poprzez swój niespotykany i oryginalny wygląd, każdy możliwy do wyboru kolor pasuje bardzo dobrze do faktury płytki. Płytki linero nie tylko posiadają niepowtarzalne wzornictwo, ale dzięki wielkiej gamie zastosowań możemy wybierać między płytkami podłogowymi, które są dardzo wytrzymałe, płytkami ściennymi, których cechą jest niebywała prostota utrzymania powierzchni płytek w czystości, ofercie znajdziemy również listwy pokryte wzorami dla upiększenia całości oraz jako wykończenie.

Dzięki nieskończonej ilości kombinacji jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny wzór dla każdego pomieszczenia, co dodatkowo doda uroku naszemu domowi lub mieszkaniu. Płytki linero z Opoczna są oczywiście najwyższej jakości, za co odpowiada odpowiedni znaczek na każdym z opakowań, który informuje nas iż materiał do wykonania płytek jest najwyższej jakości a co za tym idzie sama glazura jest jakości pierwszej. Niewygórowana cena oraz łatwy dostęp do płytek jest dodatkowym atutem oferty firmy Opoczno.