Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Maxima


Galeria: Płytki MaximaPłytki Maxima

Ekskluzywne płytki Maxima

Płytki maxima są częścią serii płytek łazienkowych proponowaną przez firmę Paradyż. Seria występuje w kolorze beżowym i bardzo dobrze komponuje się z sanitariami w naszej łazience. Cechami podstawowymi płytki maxima są: nienasiąkliwość - nawet przy wilgotności 100% płytka po przetarciu jest sucha i nie stanowi zagrożenia dla naszego życia lub zdrowia, co w dużej mierze przekłada się na twardość materiału z którego wykonane są płytki maxima, twardość płytek jest zadowalająca – odporne na zarysowania oraz mechaniczne uszkodzenia na tyle, że mogą przetrwać wiele lat w niezmienionej postaci, co czyni je jednymi z najbardziej żywotnych płytek na rynku polskim.

Dodatkowym atutem jest bardzo wytrzymała powłoka, która zabezpiecza płytkę przed uszkodzeniami zewnętrznymi jak żrące środki chemiczne używane do czyszczenia i konserwacji płytek, atutem jest także łatwość w utrzymaniu czystości, dzięki czemu płytki maxima będą długo wyglądały jak prosto ze sklepu. W bardzo przystępnej cenie możemy zakupić również metalowe łączniki lub listwy wykończeniowe do płytek tej serii.

Producent zatroszczył się o to aby były one dostępne we wszystkich kolorach płytek, co pozwala na swobodne i estetyczne mocowanie oraz zakończenia. U producenta warto również zapytać o specjalny rodzaj kleju który pozwoli bezproblemowo przytwierdzić płytki do podłoża, dzięki czemu nie narazimy się na niespodzianki takie jak odpadanie bądź uszkodzenie płytek. Przy wyborze fugi natomiast, dobrze jest się kierować wybranym kolorem płytek gdyż płytki maxima kładzie się blisko siebie i fuga, która nie będzie kolorystycznie zgrana z płytkami bardzo się odznaczy i będzie brzydko wyglądać. Do produkcji płytek wykorzystano produkty najwyższej jakości co pozwoliło uzyskać płytkom gatunek pierwszy.