Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Organza


Galeria: Płytki OrganzaPłytki Organza

Płytki Organza z Opoczna

Łazienkowe płytki organza to nowe rozwiązania oraz nowoczesność w każdej łazience. Seria płytek organza firmy Opoczno to jedna z wielu propozycji stworzonych na potrzeby nowoczesnego wyposażenia łazienek i wnętrz łazienkowych. Płytki organza jako produkt skierowany tylko i wyłącznie do zaspokojenia potrzeb osób szukających płytek do swojej łazienki, proponuje niebanalne oraz nowatorskie rozwiązania.

Seria płytek organza oparta na kolorach jasnych, od beżu do koloru jasnego kremu (ecru), bardzo dobrze komponujących się z sanitariami oraz dając wrażenie czystości i sterylności jest często wybierany przez różnego rodzaju instytucje publiczne jako dekoracje do łazienek. Dodatkowo płytki organza bardzo łatwo się czyszczą i nie zostają na nich smugi po zastosowaniu detergentów standardowo używanych w gospodarstwie domowym. Jedynym mankamentem serii płytek organza jest mała odporność na uszkodzenia mechaniczne co powoduje, że decydując się na płytki organza wybieramy je raczej na ściany niż na podłoże.

Przy zastosowaniu na ścianie nie ma ryzyka, że płytka organza zostanie uszkodzona bądź szybko się zetrze nałożona na nią warstwa ochronna. Mając do dyspozycji wszelkiego rodzaju płytki dekoracyjne z tej serii możemy stworzyć niepowtarzalne wnętrze łazienki , które na pewno zachwyci nie jednego gościa w naszym domu. Dzięki dużemu wyborowi jasnych kolorów, klienci mający małe pomieszczenie łazienkowe, optycznie je powiększą przy wyborze tego typu płytek jako ceramiki na ściany. Dobrze jest się też zapoznać z podstawowymi listwami wykończeniowymi oferowanymi przez firmę Opoczno, w której znajdziemy bardzo dużo propozycji efektownego wykończenia naszej łazienki. Jak większość produktów firmy Opoczno, płytki tej firmy są gatunku pierwszego.