Rzetelna firma
 

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Paradyż


Galeria: Płytki ParadyżPłytki Paradyż

Płytki Ceramika Paradyż

Ceramika to pojecie wiążące się nie tylko z wyrobami porcelanowymi czy naczyniami domowego użytku. To pojęcie dotyczące także szerokiej gamy płytek podłogowych lub ściennych, z przeznaczeniem zarówno do kuchni, jak i do łazienki. Na tę właśnie dziedzinę stawia Ceramika Paradyż i ich płytki paradyż.

Firma Paradyż posiada bogate, dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji płytek ceramicznych. Dzięki stale rozwijanemu asortymentowi oraz stosowaniu najnowocześniejszego wzornictwa dla swoich produktów jest dziś jedną z najlepiej rozwijających się marek w przemyśle ceramicznym. Płytki paradyż cieszą się niesłychanym powodzeniem u klientów. Wszystko dzięki temu, iż spełniają wszystkie normy jakościowe oraz estetyczne, wykonane są z wyłącznie dobrych materiałów pierwszej jakości. Płytki paradyż zyskały na przestrzeni lat uznanie nie tylko w oczach krajowych klientów, dużą popularnością cieszy się ich zapotrzebowanie poza granicami Polski, co tylko nastawia firmę optymistycznie na przyszłość. Sekretem sukcesu płytek paradyż jest niewątpliwie konsekwentna praca specjalistów dbających o to, aby wykonanie z dobrych materiałów miało także pokrycie w nowoczesnym wzornictwie i aby te dwie cechy tworzyły wspólną całość.

Płytki paradyż = perfekcja wykonania + estetyczność. To proste a zarazem skuteczne podejście do problemu rynku zbytu płytek ceramicznych pozwoliło płytkom paradyż na szybkie podbicie rynku i znalezienie rzeszy zwolenników. Dzięki temu formy i kształty płytek paradyż przyczyniły się do utrwalenia marki Paradyża na rynku i zdobycia przez nią wielu nagród. Płytki paradyż to prawdziwa chluba firmy na przeróżnych targach ceramicznych całej niemalże Europy. Kolekcje płytek paradyż charakteryzuje niezwykła wytrzymałość i wysoka klasa dizajnerska- spośród bogatej oferty każdy wybierze coś dla siebie.