Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Woodentic


Galeria: Płytki WoodenticPłytki Woodentic

Imitujące drewno płytki Woodentic

Zbliża się od dawna planowany remont gospodarstwa domowego, a Ty nadal nie wiesz na jaki rodzaj płytek się zdecydować? Słyszałeś, że płytki woodentic to dobry towar, ale nikt nie potrafił Ci wytłumaczyć dlaczego. Wybór na rynku jest przeogromny i coraz trudniej zdecydować się na określony efekt- zwłaszcza, gdy katalogi firm budowlanych i marketów wciąż zasypują nas nowymi ofertami towarów. Remonty przeprowadzane w otoczeniu domu są niemniej ważne od tych przeprowadzanych wewnątrz. Jeżeli płytki, które stanowią część chodnika prowadzącego do naszego domu lub podjazdu, a może części elewacyjnej są już wysłużone i zniszczone przez czynniki atmosferyczne- warto zastanowić się nad wymianą.

Do użycia poza wnętrzem zamieszkania polecamy płytki woodentic. Są one niezwykle wytrzymałe na wszelkie czynniki eksploatacyjne, także pogodowe i przyrodnicze. Odporne na ścieranie, na mrozy, deszcze i wszelkiego rodzaju czynniki, których nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć. Znajdziemy bogaty wybór lecz największą popularnością cieszy się klasyka- beże i brązy oraz gres naturalny lub szkliwiony. Należy pamiętać, że gres szkliwiony posiada mimo wszystko większą wytrzymałość dzięki warstwom ochronnym, co także rzutuje na trwałość płytek woodentic.

Płytki woodentic kupujemy na paczki, jedna paczka zawiera 10 sztuk. W przeliczeniu ilości niezbędnej dla wyremontowania naszego otoczenia w każdym markecie budowlanym pomogą nam eksperci, wystarczy tylko znać wymiary własnej przestrzeni, pomiary zostaną przeprowadzone tak, aby zainwestować określoną sumę pieniędzy w zakup płytek woodentic bez przepłacania. Podjazd czy chodnik wykonany z płytek woodentic niewątpliwie zyskuje na jakości i estetycznym wyglądzie. Najważniejszą wartością jest jednak to, ze służy swoim użytkownikom przez długie lata i dzięki temu możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy, które w przypadku złej jakości innych materiałów byłyby wydawane na dodatkowe koszty znienawidzonych remontów.