Newsletter
Wpisz swój adres e-mail:
ProducenciPromocje
  • Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w sklepie Ceramika Centrum.

Polecane Kolekcje

Płytki Stargres

Stargres to płytki, które zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie wyjątkową trwałość, najwyższą jakość i ciekawą stronę aranżacyjną. Są one wykonane z gresu, a więc z materiału charakteryzującego się wyjątkową trwałością - gres jest twardy, odporny na uszkodzenia, zarysowania, a nawet na wpływ czynników atmosferycznych, a zwłaszcza mrozu.

Trwałość, to nie jedyna zaleta, jaka charakteryzuje płytki Stargres. Są one także wyjątkowe pod kątem stylistycznym i aranżacyjnym. Można za ich pomocą stworzyć niemal każdą wymarzoną aranżację. Płytki gresowe Stargres świetnie sprawdzą się zwłaszcza w salonie, w przedpokoju, na tarasie, balkonie, a także w jadalni i każdym innym pokoju dziennym.

Większość kolekcji płytek Stargres wyróżnia się kolorem typowym dla rozgrzanej słońcem terakoty, ale mamy tu także imitację kostki brukowej - doskonałą na taras - czy imitację drewnianego parkietu. Kolekcje Stargres to idealny sposób na każdą podłogę - elegancką i uniwersalną, klasyczną i nowoczesną, stonowaną i wyrazistą.

Płytki podłogowe
Płytki podłogowe